Kluk od vedle 5.

19. září 2008 v 23:03 | Májushe und Trina |  *- -*slashe povídky*- -*
Jen tk pro pripomenuti....
Kristian: "A...ale. ja nevim...bo...boli to?"reknu dost vystrasene."To vis ze to ze zacatku boli..."odpovi mi gab a ja nakonec svolim.Lehnu na stul na zada a cekam jak bude postupovat."ALE...bud na mne hodny.."reknu a zacervenam se...jen kyvne a proplete se mnou prsty. Kdyz do me po chvili zacne vnikat zakricim bolesti a do oci se mi nahrnou slzy.
Gab: Sakra. Je to na něj asi moc hrr. "Promiň, to jsem nechtěl" omluvím se mu a políbím ho. Rázně zpomalím a čekám až se Kiro dá trochu dohromady.O to víc ho laskám po tvář a na krku. Nějakou chvíli mu to trvá, ale já nespěchám. "Pokračuj" pobídne mě. Já teda opatrně pokračuju. Když už jsem v něm celý, začnu se v něm pomalu pohybovat.
Kristian: Boli to jako svine.Ale ja mu to chci doprat.Ted uz nemuzu couvnout.Zacne se ve mne pohybovat a bolest se vrati,po tvari mi steka snad tisice slz ale ja ani necek jen se ho pevne chytim a poslusne drzim.zACNE VZDychat a me se to po chvili zacina nehorazne libit."ACH..."vzdychnu a privru oci."Zrychli.."pobidnu ho.

Gab: Zrychluju postupně čím dál víc a nic kolem mě nezajímá. Jen my dva. Cítím stále vzrůstající vzrušení na nás obou. Jsem rád, že se to líbí i Kirovi. Jeho těžký vzdechy pomalu přecházejí ve steny. Ani já na tom nejsem jinak. Pevně se mě drží a já jeho taky. I když nechci, aby ta chvíle někdy skončila, moje tělo mi to nedovolí a po chvíli mě chytne ta slastná křeč, jako předtím. Kiro ještě naposled s mým přírazem vykřikne a jeho sevření povolí.
Kristian: Ucitil jsem cukani v jeho prirozeni proto jsem ho sevrel jeste vic a prirazel mu na proti.Po chvilce se udelal a udychane se svalil vedle me. Chvili jen tak lezime a vydychavame to.Zacal me trosku bolet zadek abych pravdu rek
.
Gab:
Takhle tam vedle sebe ležíme na lavici asi dobrejch 10 minut, než se rozhodnem se aspoň
oblíknout..."Bylo to moc krásný, Krisi" povím mu a vlepim mu pusu na tvář a obejmu ho, mezitím co si sklízíme učení do tašek. "Co že bylo moc krásný?" uslyším hlas někoho dobře známýho.
Kristian: "Kurva..."Podivam se ke dverim a tam Hans a Thomas.Jezis.CO ted?Podivam se na Gaba ale ten je na tom stejne jako ja."eh..."nevim co rict.Paneboze doufam ze je to nenapadne.Coz pochybuju."No copak?"usklibnou se a vejdou.Ja si sednu a slozim hlavu do dlani.
Gab: Když ty dva spatřím, asi mě trefí šlak. "Co vy dva tady děláte?" zavrčím. "Neměls bejt náhodou touhle dobou na trenálu?" poznamená Thomas a podívá se na hodinky. "Zdá se, že si tady Gabriel našel novou zábavu. To jsem si o tobě nemyslel, že se budeš tahat zrovna s ním. A jestli chceš namítnout, že se nic nestalo, tak bych chtěl jenom dodat, že jsme to viděli. Všechno" Podívám se na Kira, on pro změnu na mě. Ani jeden jsme nevěděli co na to říct. "Tak to abychom šli..." řeknu nasraně a čapnu Kira za ruku s tím, že ho chci odtud odtáhnout. "Tak nám ho snad půjčíš ne?" podiví se Thomas.
Trina & Terinka=P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama