The Messiah-2.díl

10. srpna 2008 v 1:33 | Májushe und Trina |  The Messiah
Atoři: Mája & Adelaide Cordella
Žánr: Slash, incest, het, obsahuje lehce masochistické scénky, zvášť ty upírské
Pár: Arian Bellkins & Valnetin Mercézze + ostatní
Přístupnost: NC-17
Varování: příběh obsahuje homosexuálně ladění scény
Shrnutí: Arian Bellkis je mladý lovec upírů, jeho pohled na svět se však rapidně změní, když se setká s jedním z nich.

Prohlášení: Tento příběh je psaný na motivy Japonské hry Messiah. Naše verze příběhu s ní však nijak nesouvisí! Vypůjčily jsme si pouze podobu a s ní související charakter jednotlivých postav.
Poznámka: tak, tentokát není moc sexuální, informace v ní jsou však důležité pro rozvoj a doplnění děje ;-)
Mimochodem, ke čtení Vám hraje 'Techno Opera' z 5th elementu, od vynikajícího skladatele filmových soundtracků, Erica Serry. Takže, doufám, že Vám to, nedejmerline, nebude vadit při čtení :-)))!

Arian zasunul zásobník do své služební pistole, kterou na zakázku vyrobila organizace Messiah. Odlévaly kukly z pravého stříbra. Arian sám měl stříbrný křížek posvěcený otcem Jacobem, který sloužil pro Messiah mše a pomáhal usmířit duše upírů před druhou smrtí.
Město pohltila chladná noc a nad zemí se vznášel mlžný opar. Mohlo být něco málo po půlnoci a nikdo z obyvatel města neměl tušení, co se dnes v jedné z opuštěných bytovek děje.
Církev bojovala proti temnotám již po staletí. Od posledního největšího masakru, který upíři způsobili, uplynulo dvanáct let.
Sněhový masakr tehdy o svátcích připravil tisíce rodin o blízké. Byly zmasakrovány nevinné ženy, dívky a členové Messiah, jejž se postavili nejkrutějšímu upíru za posledních několik desetiletí. Krvavý Baron, jak si přezdíval, byl císařem upírského klanu. Spadaly pod něj všechny upíří bestie a ovládal prakticky celé město.
Krvavý Baron tehdy před patnácti lety zabil i jeho matku. Stalo se to, když se vracela z nákupu. Chyběly jí ještě nějaké dárky pod stromeček… domů již nedorazila. Arianovi bylo šest let.
Proto se přidal k organizaci Messiah.
Jelikož nesnášel násilí! Nesnášel nesmyslné utrpení! Byl by raději zemřel pro všechny ty zbědované, než slyšet jejich křik.
Zanedlouho se stal jedním z nejlepších lovců a věděl, že je to především Aronova zásluha. Aron, jeho kamarád z dětství, jediný, kdo stál po jeho boku, když přišel o vše, se stal jeho spolubojovníkem, jeho spásou.
Arian se přestěhoval k otci, který se brzy po jeho narození s matkou rozvedl. Opustil je a to mu Arian velmi zazlíval. Otec měl vlastní rodinu a dítě z prvního manželství se cítilo nepříjemně odstrčené. Nyní byl dospělý a uvědomoval si, že by se podobná situace mohla stát i jemu. Jen si nebyl jist, jestli by byl schopný Arona podvést a opustit.
Medailonek s letící holubicí mu stále visel na krku. Dostal jej od matky. Řekla, že holubice je poslem míru a lásky. Matka byla hluboce věřící, proto nechala holubici posvětit. Ariana velmi zajímalo, co by asi řekla na jeho vztah s Aronem.
"Tak, Ariane?" ozval se Patrick ze zadu. "Sme připravený, jdeme tam?"
"Pozice?"
"Deset hodin, sever." Informoval jej Patrick.
"A kolik jich je?"
"Steven napočítal tři. Tři muži a jedna oběť."
"Jak obvyklé," ušklíbl se Arian hořce.
"Bože," zašeptal, srdce mu bušilo. "Hlavně opatrně, Patricku. Vzadu je Joel, nechci, aby to odsral jenom proto, že je začátečník! Dej na něj pozor!!"
"Rozkaz!"
Arian se zhluboka nedechl. "Jdu první, počkejte na signál."
Najednou se však vzadu ozval šum. Na malých nožkách k nim přispěchal Joel, sotva sedmnáctiletý klučina s velkýma hnědýma očima, kterému v Messiah nikdo neřekl jinak, než Rabbit. Arian se vyděsil, co se děje. Věděl, že dole čeká Aron v autě s otcem Jacobem, a na chvíli jej přepadl zoufalý pocit strachu.
"Šéfe, je tu police! Dostali jsme rozkaz stáhnout se!" zašeptal a nedospělý hlásek mu přeskočil.
"Cože?!" vykřikl Arian a už jen slyšel rachot v prvním patře, kam se vrhla policejní jednotka, aby místo pročistila… takzvaně!
Arian věděl, že teď je zle. Policie nedokáže upíra zadržet, a jako kdyby to prorokoval, ozval se zvuk tříštícího se skla. Arian přiběhl k oknu a spatřil prchat tmavou siluetu postavy.
"Kurva!" zaklel a začal střílet, ale bylo pozdě! Vypálil sotva tři náboje a postava se ztratila. Tohle si tedy Don Diego odskáče!
"To snad není pravda! Jdeme!" zavelel Arian.
Rozzlobeně vyšel se svými kolegy z místa úkrytu, který jim už stejně byl na nic. Když dorazili na místo, kde se konali 'upíří hody', uviděli celý policejní štáb jednotky SWAT.
Většina postávala u bílého těla, ležícího na dřevěné podlaze paneláku. Hrubě odstrčil pár čumilů a to, co spatřil, jej hluboce zabolelo.
Na zemi ležel hoch, zhruba stejně starý jako Joel. Arian se zachvěl při představě, že by tam klidně mohl ležet právě Patrickův mladší bratr.
Mladíkovi oči zářily nepopsatelnou hrůzou. Byl nahý. Jediné, co se významně skvělo na jeho krku, byly otisky dvou upířích tesáků a rozervané genitálie. Ariana znovu přepadla vlna vzteku. Vyrazil kupředu, hnán neuvěřitelnou zlobou.
"Kde je Diego??" Řval přes celou místnost. Najednou nebylo po obvyklém policejním šumu ani památky. Obvykle budil Messiah pobavení, nyní se však nikdo nesmál.
"Ptám se, kde je Diego?!!" Už si představoval, jak tomu bastardovi zakroutí krkem.
"D-Don Diego je ještě dole. Nechtěl sem přijít." řekl jeden mladý policista.
Lovec by netušil, kdo mu poradil, kdyby jednomu z náčelníků policie nevylétla ruka a nepřistála na hlavě jeho mladšího kolegy. Arianovi se zahřmělo v očích.
"Děkuju."ovšem vděčnosti v jeho hlase nebylo moc.
Stejně bych si toho pacholka našel, přemítal, ale to už scházel schody dolů. Bral chvatně jeden za druhým a neotáčel se. Těšil se, až mu pohlédne do očí a bude mu konečně moci říct, jaký je to pitomec.
Nahoře se znovu rozhořela prudká debata. Každý řešil, co se asi bude dít.
Patrick se chtěl podívat, jak moc upír oběť zřídil. Poslední dobou byly jejich útoky stále brutálnější. A i jemu, otrlému lovci, bylo hodněkrát špatně při pohledu na zohavená těla. Nebyl to zrovna krásný pohled. Přesto jej ustál. Bohužel, jeho mladší bratr ne.
Joel vyzvracel celý obsah žaludku nedaleko oběti. Jeho oči smáčeli slzy smutku. Otřel si pusu a pohlédl na Patricka. Bratr jej vzal kolem ramen.
"To bude dobrý. Zvykneš si. Jsou i větší zvěrstva! Ale teď už pojď. Musíme za Arianem!"
Když sešli, snad sto schodů, uviděli dole na parkovišti stát Arona, otce Jacoba, Stevena a také Ariana, který se neústupně překřikoval s Donem Diegem.
"Vy kriple!!!" hřímal Arian, členové Messiah nezasahovali. Museli s Arianem souhlasit. Byl to podraz!
"Promiňte, Bellkisi." Zabručel konejšivě Don Diego, který takticky v přítomnosti členů Messiah změnil jednání, aby vše později mohl obrátit ve svůj prospěch.
Měl dlouhé černé vlasy a ocelově šedé oči. Vypadal vcelku přívětivě a sympaticky, krom způsobu jednání. Arian občas nechápal, jak zrůda může vypadat tak přátelsky! Ale to i upíři - vypadají jako vy a potom vás chytí, mučí, znásilňují, vysají a nakonec… až si pohrají… zabijí!
"Dostali jsme příkaz. Byl jste odvolán. Kdybyste nenarušoval akci, mohl ten chudák ještě žít!"
"Chcete snad říct, že to byla moje vina?" Arian nemohl uvěřit. Přítomní členové Messiah vypadali stejně šokovaně.
Vysoký Diego se usmál, odhalil tak všem své skvostně bílé zuby.
"Jste k pláči, Bellkisi. Celá ta vaše organizace… Messiah. Kdybyste měli možná schopnější velení, ale takhle… jste ubozí."
"Jak tohle můžete říct?" zeptal se Joel popuzeně. Stále se trochu opíral o Patricka. "Byla to vaše vina, to kvůli vám upír uprchl!"
"Upír?" Diego se pobaveně zasmál. "No vidíš, Bellkisi. Pravidlo první - na veřejnosti se o předmětu zkoumání hovořit nemá. Co to tam ty kadety učíte, že nejsou schopni si to zapamatovat?"
Joel, vědom si své začátečnické chyby, zčervenal a stáhl se. Patrick dostal na Diega vztek, a jelikož patřil k lidem, kteří hned vypění, začala se v něm vařit krev.
Arian to pozoroval. Nevěděl, jestli má zasáhnout nebo nechat Patricka toho imbecila vyřídit. Byl rád za tu pospolitost své skupiny!
"Neměl byste se plést do našich věcí, Diego!" zavrčel Patrick. On a jeho mladší bratříček Joel měli daleký původ ve Švédsku, to způsobilo, že jejich vlasy byli světlé, ovšem oči, zděděné po předcích ze západu, byly oříškově hnědé.
"Že neměl? Policie tady má pořád větší pravomoci, než vy! Tak se podle toho laskavě chovejte!"odsekl Diego povýšeně a otočil se ke svému autu.
"Diego!" Patrick se nebezpečně přibližoval.
Ani tenké Joelovi ručky jej nedokázaly zadržet. Jeho pěst vylétla rychlostí blesku a zasáhla Diega tam, kam měla. Hlava velitele policejní zásahové jednotky SWAT narazila na kapotu rudého Mercedesu.
Rychle si chytl poraněný nos. Jeho oči žhnuly. Nebyl bůhvíjak pomalejší než Patrick, jejich boj by byl vyrovnaný, i když by za to Messiah měl později velký postih, ale fyzický útok nečekal. Vstal a chystal se vrhnout vpřed. Než se do sebe stačili pustit znovu, postavili se před Diega jeho dva důstojníci.
"Neblbni!"zadržel Patricka Arian a Joel z druhé strany.
"Neměl bys šanci. Jen čekají, až budou moct Messiah zrušit!"
Byla to pravda a Diego se jen spokojeně ušklíbl.
"Ach ano, Bellkisi! Já už si najdu důvod." Zašeptal zlovolně a jeho policisté vypadali stejně neústupně.
Tak to Patrick vzdal. Otočil se a v doprovodu členů své organizace zamířil ke služebnímu autu Messiah. Při tom hořel touhou Diegovi další napálit. Potom ještě jednu a zas a znova. Za toho kluka tam nahoře. A za Joela!
"Vypadněte! Okamžitě se seberte a zmizte!" křičel Diego a utíral si krvácející ústa.
"S radostí!" odsekl Aron, naposledy si s Diegem vyměnil pohled a naložil se do auta.
Posadil se za volant pětidvéřového služebního BMW a nastartoval. Nenáviděl Diega, teď víc než kdy dřív!
"Já bych ho roztrhl jak hada." prudce zatočil volantem a pohrdavě si odfrkal.
"Přestaň zuřit a soustřeď se na řízení. Abychom nenabourali." ozvalo se ze sedadla spolujezdce, na kterém se vrtěl Arian.
Ani se nepřipoutal, byl připravený, hned jak dorazí na místo, vřítit se do kanceláře svého velitele a postěžovat si! Pohlédl do zpětného zrcátka a uviděl výjev, hřející ho na srdci.
Joel měl hlavu opřenou o Patrickovo rameno. A ten už nevypadal tak rozrušeně. Díval se z okna a ruku měl kolem ramene svého mladičkého brášky.
Lovec se pousmál.
Tak přece nám ten dnešní den něco přinesl….
Patrick otočil hlavu k chlapci ve své náruči. Oba byli světlovlasí, ovšem Joel vypadal jemný jako dívka, na rozdíl od Patricka, oděného v kůži a rockersk‎ch doplňcích. Ani nevěděl, proč to udělal, ale políbil bratra do vlasů. Chlapec vzhlédl do Patrickových hnědých očí a úsměv mu vrátil.
Otec Jacob, tlačící se na protější straně vozu k okénku, si odkašlal a raději se odvrátil stranou. Do vztahů členů Messiah se nikdy nepletl, nemohl by večer usínat s čistým svědomím.
Možná to ale bylo zbytečné. Patrick a Joel byli přece sourozenci, tak coby se mohlo stát?
Modré BMW přirazilo k okraji vozovky, Arian vystoupil rychlostí blesku a na kolegy nečekal. Mířil přímo do kanceláře velitele Messiah.
Anthony O´Conell byl velmi pobožný muž, jemuž penze klepala na dveře. Arian si byl vědom, že v tomhle měl Don Diego pravdu, velitel již trochu přesluhoval, pořád si ovšem udržoval zdravý rozum a objektivitu pro tuto práci tolik důležitou!
Arian mířil přes kanceláře štábu, nevnímal pozdravy členů organizace Messiah, a když došel k cíli, neobtěžoval se klepáním, vtrhl dovnitř.
Anthony O´Conell sebou trhl. Seděl u svého pracovního stolu, v ruce svíral kus pergamenu a na tváři mu pohrával přísný‎ výraz.
"Co zaklepat, Bellkisi?!" zpražil svého podřízeného chladným pohledem.
"Don Diego narušil naší akci. Toho chlapce sme ztratili. Nevím, jestli za to mohl SWAT nebo upíři, ale to mu život nevrátí! Proč ste to dovolil!!" Arian si uvědomoval, že byl možná trochu příkrý, ale jeho stav tomu plně odpovídal a on se v tomhle nedokázal ovládat!
"Sedni si." Řekl prostě šéf Messiah a sám se posadil za stůl.
Předhodil před Ariana onen pergamen a sledoval nechápavý pohled ze strany mladého muže.
"No, čti." Poručil O´Conell a spojil nad stolem konečky prstů.
Arian si nedůvěřivě pergamen prohlédl. Byl jistě vyrobený na zakázku a příjemně voněl po vanilce. Přehlédl drobné písmo a začal číst.
Panu Anthony O´Conellovi, veliteli soukromé organizace The Messiah
Vážený pane,
S politováním musím vyjádřit značný nesouhlas s počínáním Vaší organizace. Má rodina nikdy podobné spolky nepodporovala a můj otec nenáviděl Messiah stejně vášnivě, jako Vaši členové nenávidí nemrtvé.
Musím Vás však varovat, bez ohledu na to, jak moc jsou úmysly organizace Messiah čestné, budu stát na straně svých lidí. Jen za poslední dva měsíce připravil Messiah o život tři rodiny pod mou ochranou. Na světě je mnohého temného, ale nás je méně, než si myslíte. Ovšem pozor, tak to rozhodně nebude navždy!
Pokud Messiah nepřestane brutálně vyvražďovat…


Arian již nevydržel. Co si o sobě ten člověk myslí???
To upíři brutálně vyvražďují nás!
"Pane…"
"ČTI!"
Arian klesl do křesla a znovu zvedl papír.
…můj klan, budu nucen přejít k opatření.
Nemáte ani ponětí, co můj lid může udělat nevinným obyvatelům hlavního města, jejž nemají o upírech ani ponětí. Vedou si své nudné a bezvýznamné životy. Ti, jenž chráníte! Teprve se uvidí, jestli jsou schopni přijmout pravdu. A důsledek Vašeho rozhodnutí. Nemáte šanci ochránit je všechny. Naše armáda se zvětší, zplení celou zem a Messiah už nikdo nespasí!
V této válce jsem přikloněn obětovat pár mužů k záchraně svého klanu. Ale nejsem si úplně jist, zda jste Vy ochoten obětovat svůj Messiah. Nehrajete si s námi, drahý O' Conelli! Obzvlášť ne se mnou!!
Tímto dopisem Vám také chci oznámit, že jsem nastoupil, konečně, na otcovo místo. A již lov nebudete mít tak snadný, jako za jeho vlády. O to se osobně postarám!
S uctivým pozdravem
Lord Valentin Mercézze
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dáda* Dáda* | Web | 10. srpna 2008 v 14:09 | Reagovat

Ahojky Trino na mém blogu mmáš tu pixelku jak sis jí chtěla adoptovat.. tak si jí vyzvedni..

Jinak super blogísek.. nechceš,nechcete spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama