The Messiah-úvod

27. července 2008 v 13:07 | Májushe und Trina |  The Messiah
Milujete někoho tak moc, že byste kvůli němu obětovali svůj pozemský život? Svou smrtelnost?? Sama sebe???
Nedokázali byste to…
Přiznejte si to otevřeně. Pochybujeme, že je ve Vašem životě osoba Vám tak drahá, že obětujete vše, pro co žijete. Čemu věříte. Svůj ideál.
Pochybujeme…
Známe pouze jediného člověka, který není člověkem, a který žil, žije a bude žít láskou. A věřte nám, přežije nás všechny. Obětoval vše. Pro lásku k tyranovi! Pro lásku k hrdinovi! Pro lásku… k upírovi!!
Směšné, říkáte si?
Upíři přece nejsou! Neexistují!!
Ale my Vám dokážeme, že ano! Dokážeme Vám, jak moc se člověk dovede změnit díky lásce. Vezměte si z toho to nejlepší a učte se. Učte se s Arianem poznat lásku a s Valentinem najít odpuštění.

Jsem si jistá, že všichni znáte anime Okane ga Nai! Pokud ne, tak Vám ho mohu jedině doporučit! Právě Okane inspirovalo mě a mou drahou kolegyni Máju k napsání společné povídky. Avšak chybělo to pravé téma!
Při brouzdání na Photobucket.com jsem našla pár krásných obrázků. Zaujaly mě a začala jsem hledat o těch dvou koloušcích informací víc. Jaké bylo mé zklamání, když jsem se dozvěděla, že protagonisté tohoto yaoi jsou postavy z hry Messiah, o níž ke všemu nikdo nic neví?

Poslala jsem tyto obrázky Máje, kterou zaujaly stejným způsobem, a náhle bylo téma na světě! Rozhodly jsme se, že když nemůže mít Messiah jako anime a vědět-vidět víc, vymyslíme si vlastní příběh. A nutno dodat, že naše verze je mnohem zajímavější.

Na stránkách Yahoo.com jsem našla pár odkazů na toto anime a po bouřlivém překladu usoudila, že kolem a kolem není o co stát. V příběhu hraje nejdůležitější roli prostě yaoi a to na úkor celého příběhu!

O HŘE:

20XX, Yokohama.
Moci prix: 25. srpen 2006
ブランド: core-Dusk
ジャンル: AVG
Ling: 18 Zákazek
Původní malby: karneol
シナリオ: - Zaytun z Moldavska
Hudba Soraku výroby: Prvky Zahrada
KIM'S SOUNDROOM

Protagonistou příběhu hry je Liao, mladík, jehož přítel Yelai je hudebníkem orchestru. Liao a Yelai se znají už od dětství. Teprve v dospělosti se jejich vztah vyvinul jiným směrem. Bydlí spolu v blízkosti Yelaiovi práce a Liao vlastní květinářství. Jednoho dne jej překvapí vysoký muž, který si objedná velkou zakázku bílých růži. Důležité je, že onen muž je několik let pohřešovaný císař.
Když se to Liao dozví, vydá se společně s přítelem po stopách záhadného muže, jehož jméno, nebuďte zklamaní, je Koh.
Dost dobře jsem nepochopila, o co v příběhu jde, ovšem Koh oba chlapce uvězní, jak mu to dovoluje jakýsi zákon, o jehož zrušení ve hře usilujete, a bude je využívat jako svou potravu i sexuální hračky. Koh je totiž upír! A jeho způsoby 'páření' některým z Vás nemusí zrovna vyhovovat.
Hra Messiah je plná kousání, škrábání, násilí a sexu.
Možná Vás ale překvapí, že Koh dokáže být i milý. V péči o svou sestru předvede Vám i nám, že má i citlivé jádro, a brzy budete svědky zrodu velké a neobyčejné lásky, jelikož Liao, přestože má přítele a je 'týrán', nemůže z upírka spustit oči. A Koh zas ještě nikdy nebyl tolik milován.
nevylučuji, že se mohou mé informace poněkud rozcházet, v překladu nejsem tolik zběhlá :-))!

The Messiah:

Naše verzi příběhu je snad vše, jako v originále, s tím rozdílem, že po denní šichtě nastává našim hrdinům směna noční. Aron (Yelai) a Arian (Liao) jsou takzvaní lovci upírů, patřící pod organizaci The Messiah. V tomto světě totiž jistý gang napadá dívky, znásilňuje je a krmí se jimi. Citlivý a soucitný Arian tomu chce učinit přítrž a tak se každý večer vydává se svým přítelem exorcistou na lov.
Upírská organizace, která ovládá bezmála celé město, se však své vlády nechce vzdát, a tak nalíčí na náš mladý páreček past.
Z Arona a Ariana se rázem stane to, co z nebohých dívek. Jejich trýznitelem je tajemný Valnetin de Marcézze (Koh), císař a hlava celé organizace.
Arian bojuje o svobodu, ale čím déle Valentina poznává, tím více je pro ně těžší v noci usnout! Vše se ještě podnítí, když se dozví krutou pravdu stvoření jeho nové identity.
Tak se rozjíždí napínavý příběh milostného trojúhelníku a války mezi dobrem a zlem. Jak to všechno dopadne, se nechte překvapit ;-)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama